0

דשבורד מנהלים הוא כלי שחייב להיות בכל עסק ובכל ארגון, לא משנה מה גודל הארגון. דשבורד ניהולי עוזר לנו לקבל מידע מפורט יותר לגבי העסק, בדרך הזאת אנחנו יכולים לשפר את המעמד שלנו ולדעת איך להתכונן לעתיד הקרוב מבחינת הכנסות. יש סוגים שונים של דשבורד מנהלים, עליכם לבחור את התוכנה המתאימה ביותר בהתאם לייעוץ אותו תקבלו מהחברה דרכה תקבלו שירות זה. הנה 5 דברים שאתם חייבים שיהיו לכם בדשבורד מנהלים.

ניתוח נתונים – תוכלו ליצור ניתוח נתונים בצורה נוחה ויזואלית, ככה לא נבזבז הרבה זמן לצורך הבנה של הגרף אותו יצרנו. היתרון שיש לכם בדשבורד ניהולי הוא היכולת ליצור ניתוח נתונים בצורה הנוחה לכם. אם יש לכם מספר מימדים בהם אתם מסתכלים במקביל, כמו לדוגמא שיווק ברשתות החברתיות השונות. אתם רוצים שניתוח הנתונים יהיה בתצוגה ויזואלית נוחה לעין במבט אחד.

פילוח דמוגרפי – פילוח דמוגרפי היא אפשרות שאתם יכולים להוסיף לדשבורד שלכם. פילוח דמוגרפי נועד כדי למקד את קהל הלקוחות שלכם בצורה חכמה יותר. תוכלו בעצם ללמוד מה הלקוחות שלכם מעדיפים בכל סניף, מה טווח הגילאים שלהם, תעסוקה, דת, מצב משפחתי וכן הלאה… מדובר על נתון אשר מלמד אתכם להכיר את הלקוחות הפוטנציאליים והרווחיים ביותר.

מיקוד – כפי שהבנתם, בסופו של דבר אתם בונים את הדשבורד שלכם בצורה הנוחה לכם. לכן, אתם צריכים להיות ממוקדים ככל הניתן. תמיד תהיה לכם אפשרות לקבל מידע רחב יותר אודות הנושא בו אתם נוגעים. אבל במבט ראשון, אתם חייבים שיהיה לכם כמה שפחות גרפים או כל אובייקט אחר. אתם צריכים ליצור מספר אלמנטים מצומצמים אשר אתם צריכים לבחון באופן תדיר, אלו יהיו הנתונים שיופיעו במבט ראשון בלבד. 

צבעים – השימוש בצבעים בדשבורד ניהולי הוא חשוב מאוד. לצבעים אותם אתם בוחרים יש השפעה על הקריאה שלכם, לכן חשוב לבחור בצבעים שיהיו ברורים ובולטים לעין. אם יש נתון כלשהו שאתם מעוניינים לקבל עליו דגש, הבליטו אותו בצורה אחרת. אבל אל תשתמשו ביותר מדי צבעים עזים כי זה ייצור בלבול. 

הפקת דו”חות – דשבורד ניהולי יכול לסייע לכם מאוד כאשר ניתן באמצעותו להפיק דוחות חודשיים או שנתיים. רוב התוכנות היום מאפשרות לכם להפיק דוחות, לבדוק שעות כניסה ויציאה של לקוחות, הכנסות, הוצאות וכל מה שנוגע לתזרים המזומנים. ברגע בו יש לכם תוכנה מנהלית אשר יכולה לפקח על כל הנתונים האלה אתם הופכים את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים. 

דבר אחרון וחשוב לא פחות

מלבד לכל הנתונים שציינו שחשוב מאוד שיהיה לכם בדשבורד ניהולי, אתם צריכים שיהיה לכם גם חברה מקצועית אליה תוכלו לפנות לכל שאלה הקשורה בדשבורד. שימו לב שיש לכם מענה זמין, שירות לקוחות אדיב ומגוון אפשרויות בחירה של דשבורד ניהולי. 


Like it? Share with your friends!

0
שיווקי תוכן