0

עורכי דין שעוסקים בהסכמי ממון הם אנשי מקצוע אשר להם יכולת לנסח מסמכים שמחייבים שותפים מכול סוג – החל משותפים לחיים עד אנשים נשואים/ שותפים עסקיים ואפילו אנשים שנמצאים בקשרי משפחה – לעמוד בהסכמים שמאגדים דרישות כלכליות, הסכמות על חלוקת רכוש, שמירה על רכוש קיים ושאר מחויבויות שאוגדו יחד להסכם חתום.

הסכם ממון ידועים בציבור מוכר דווקא בתחום דיני המשפחה ומטרתו להגן על נכסים וממון שהביאו בני או בנות זוג לתוך מערכות יחסים רומנטיות, זוגיות ומשפחתיות. כיום יש מגוון רחב של עורכי דין שעוסקים בתחום ומציעים את השירותים שלהם לכל דורש. אבל איך אפשר לבחור עורך דין הסכם ממון מקצועי וטוב? הנה 4 דגשים שיש לשים אליהם לב:

מיומנות וניסיון

עורכי דין בארץ ובעולם עוסקים במגוון רחב של תחומים החל מתחומי המשפחה עד תחומי כלכלה, חברות, חוזים, גירושין, תחומים פליליים וכולי. בחרו עו”ד מומחה בהסכמי ממון שיש לו ניסיון רב בתחום. חשוב לא לבחור איש מקצוע שאינו קשור לנושא באופן ישיר: זאת על מנת שהשירות יהיה מקצועי והתוצאות יהיו הטובות ביותר. בין היתר חשוב לבחור איש מקצוע שינסח הסכם מוסכם על שני הצדדים ולא יהיה בו פרצות שעלולות לפגוע בכם.

המלצות

חפשו המלצות על עורך דין מקצועי ומיומן. כיום אפשר למצוא עורך דין הסכם ממון באמצעות פורטלים ופורומים שעוסקים במשפט. בין היתר אפשר לחפש המלצות ברשתות החברתיות ואפילו לגשת לאתרים של עורכי דין ולמצוא המלצות אמיתיות מלקוחות שקיבלו שירות. בין היתר כדאי להתייעץ עם בני משפחה או חברים קרובים לגבי בחירת איש מקצוע בתחום הדרוש.

מחירים

שירות של עורכי דין ידוע כשירות שאינו זול במיוחד. יש עורך דין שיגבה שכר שעתי, יש את זה שיגבה כסף על כל הסכם או מסמך משפטי, ויש את מי שיגבה שכר טרחה. בדקו כיצד אפשר לשלם לאיש המקצוע והשוו מחירים בין ספר משפטנים מנוסים. הקפידו לקבל שירות איכותי לצד הצעת מחיר טובה עבור הסכם ממון.

ליווי לאורך כל הדרך

לבסוף יש לבחור עו”ד שיוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך החל מכתיבת הסכם ממון עד לניסוח מסמכים נוספים כמו הסכמים על מכירות דירה או נכסים וחוזים עסקיים ובחרו  עורך דין שיכול לייצג אתכם ולתת לכם שירות במגוון רחב של נושאים. כך תוכלו למצוא מומחה שילווה אתכם ויספק לכם ייעוץ משפטי טוב מתי שצריך.


Like it? Share with your friends!

0
שיווקי תוכן

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *