0

נגיף הקורונה שינה את פני העולם רבים לא יצלחו לחזור אל המצב שהיה בעבר. נגיף הקורונה גרם לילדים להשתעמם לאחר שנאלצו להיכנס לבידוד . במיוחד כיום על פי החוק ילד שחלה לעיתים חש בטוב והוא נאלץ להיות בודד לבד הורים שהתמודדו ילדים בבידוד. הם יודעים שהתלונה של הילדים זה שעמום ולכן הורים רבים מחפשים לילדים משחקים לבידוד. קיימים בשוק מגוון רחב של צעצועים שחלקם מאד אהובים על הילדים. במאמר זה נציג משחקים וצעצועים לבידוד שילדים רבים מעוניינים בהם. משחקים אלו יוכלו לעזור לילדים לעבור את תקופת בצורה קלה יותר במאמר זה נציג מספר צעצועים.

5 צעצועים שמתאימים לבידוד

לגו

אחד מהמשחקים שאתם שיחקתם בהם ביליתם שעות מהנות של בנייה בלגו. בלגו יש מבחר של יתרונות:

משחקים שמתאימים לכל גיל ולכל העדפה

אחד היתרונות של לגו שהוא מתאים גם לילדים קטנים וגם לגדולים. כאשר מדובר על ילדים קטנים הלגו מתאים לילדים שנה וחצי ועד לגיל 120 הוא מתאים במיוחד לילדים קטנים ומקנה להם את היכולת לבנות היטב בניינים ובעצם כל מה שירצו.

רבים בוחרים במשחקי לגו שהם עשויים מפלסטיק איכותי במיוחד

במשך שנים הורים רבים ששמרו משחקים שהם שיחקו בהם עדיין המשחקים הצליחו להישאר חדשים ונוחים לשימוש לכן המשיק הראשון שבהורה ירצה לקנות לילדים שלו הוא לגו.

מפתח מיומנות של מוטוריקה עדינה

מדובר באבני בנייה קטנות שהילד צריך לאחוז בעצמו ולבנות מגדל או צורה שהוא רוצה הבנייה נעשית על ידי כך שהוא אוחז באצבעות הקטנות שלו ובונה מגדלים האחיזה בקוביות הלגו מצליחה לפתח שרירים  בידיים ולעזור לכתוב ביתר קלות.  

משחק שיתופי

לגו הוא גם משחק שניתן לשחק לבד אבל הוא גם כזה  שניתן לבנות ביחד. הוא משחק  שמצליח לפתח מיומנויות חברתיות. ילד והורה שבונים במגדל מגיל קטן יצליחו לבנות את הקשר ביניהם ביתר קלות  לעומת הורים וילדים שלא שיחקו ביחד.

ילדים יכולים לבנות בלגו יצירות מדהימות ברגע שהילד מראה אותו לכם אתם מחמיאים לו והוא נהנה

פליימוביל

אחד מהמשחקים שכבשו כל בית בישראל הוא פליימוביל מדובר במשחקים איכותיים מפלסטיק עם מגוון רחב של נושאים ישנם משחקים המתאימים גם לבנים וגם לבנות והיתרונות שלהם הם אלו:

מפתחים את הדמיון

מכיוון שמדובר במשחק שמכיל דמויות והוא בנושא מסוים הילדים יכולים להצליח להגביר את יכולת  הדמיון שלהם על ידי משחק בו.

טווח מחירים

ניתן למצוא פיילמוביל זול  למצוא פליימוביל יקר הכל תלוי לפי המחיר שברצונכם לקנות.

בובה ועגלה

אחד המשחקים שמתאים יוחד לילדים הקטנים יותר בובה ועגלה בשוק קיימים מגוון רחב ביותר של בובות ועגלות למצוא בובות במגוון רחב של צורות מחירים שונים והבחירה תלויה ברצון של הילדים שלכם כמו כן ניתן לרכוש עגלה פשטה וגם עגלה יוקרתית.

מגנטים

אחד המשחקים כבש את העולם ואת הארץ הקטנה הוא מגנטים מדובר מגנטים בצבעים ובצורות שונות שניתן לבנות בהם מבנים. היתרון של משחק זה בנוגע לבידוד שהוא ממתאים לו במיוחד הילד יכול לשחק במשחק שעות רבות והוא מתאים לילדים בכל גיל גם לילדים קטנים החל מגיל 3 ועד לילדים בוגרים יותר.

משחקי קופסא

שוק משחקי הקופסא מתרחב וניתן למצוא מגוון רחב של משחקים לפי הגילאים השונים ניתן לבחור משחקים שניתן לשחק בהם לבד והם יכולים ללמד מושגים שונים כמו השוואה ומיון למשל.

פאזלים                          

אחד המשחקים שתמיד כיף לכל  גיל ויש בו מגוון וצבעים רבים הוא הפאזל ניתן לרכוש פאזלים המותאמים לתינוקות ועד פאזלים בעלי 1000 חלקים המתאימים לגילאים גדולים יותר.

קרדיט תמונה FREEPIK


Like it? Share with your friends!

0
שיווקי תוכן

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר.